Raft PULSAR 560 NEX | Tmavě šedá
Raft pro nejnáročnější podmínky i uživatele
Hodí se pro:
- Autentický zážitek na divoké vodě (až do WW5)
- Půjčovny, sportovní centra a adrenalinové nadšence
- Profesionální sportovce a závody na divoké vodě
- Regular price
- 194 000 Kč
- Výprodejová cena
- 194 000 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW4 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 560.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 86.0 kg |
| Max. nosnost: | 920 kg (2028 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 560x210 cm (18'5" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 100x70x50 cm (39x28x20") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW4 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 560.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 86.0 kg |
| Max. nosnost: | 920 kg (2028 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 560x210 cm (18'5" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 100x70x50 cm (39x28x20") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW4 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 560.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 86.0 kg |
| Max. nosnost: | 920 kg (2028 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 560x210 cm (18'5" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 100x70x50 cm (39x28x20") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW4 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 560.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 86.0 kg |
| Max. nosnost: | 920 kg (2028 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 560x210 cm (18'5" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 100x70x50 cm (39x28x20") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
