Raft PULSAR 450 NEX | Tmavě šedá
Raft pro nejnáročnější podmínky i uživatele
Hodí se pro:
Autentický zážitek na divoké vodě (až do WW5)
Půjčovny, sportovní centra a adrenalinové nadšence
Profesionální sportovce a závody na divoké vodě
- Regular price
- 166 000 Kč
- Výprodejová cena
- 166 000 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 69.0 kg |
| Max. nosnost: | 900 kg (1984 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 450x210 cm (14'10" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 90x70x35 cm (35x28x14") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 69.0 kg |
| Max. nosnost: | 900 kg (1984 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 450x210 cm (14'10" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 90x70x35 cm (35x28x14") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 69.0 kg |
| Max. nosnost: | 900 kg (1984 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 450x210 cm (14'10" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 90x70x35 cm (35x28x14") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 69.0 kg |
| Max. nosnost: | 900 kg (1984 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® EXTRA (NEX) |
| Provozní rozměr | 450x210 cm (14'10" x 6'11") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 90x70x35 cm (35x28x14") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě šedá |
