Raft PULSAR 380 oboustranný nitrilon | Žlutá
Raft pro nejnáročnější podmínky i uživatele
Hodí se pro:
Autentický zážitek na divoké vodě (až do WW5)
Půjčovny, sportovní centra a adrenalinové nadšence
Profesionální sportovce a závody na divoké vodě
- Regular price
- 124 875 Kč
- Výprodejová cena
- 124 875 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 380.0 cm |
| Šířka: | 178 cm |
| Hmotnost: | 44.0 kg |
| Max. nosnost: | 650 kg (1433 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® oboustranný (DS) |
| Provozní rozměr | 380x178 cm (12'6" x 5'10") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 80x65x40 cm (32x26x16") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 380.0 cm |
| Šířka: | 178 cm |
| Hmotnost: | 44.0 kg |
| Max. nosnost: | 650 kg (1433 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® oboustranný (DS) |
| Provozní rozměr | 380x178 cm (12'6" x 5'10") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 80x65x40 cm (32x26x16") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 380.0 cm |
| Šířka: | 178 cm |
| Hmotnost: | 44.0 kg |
| Max. nosnost: | 650 kg (1433 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® oboustranný (DS) |
| Provozní rozměr | 380x178 cm (12'6" x 5'10") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 80x65x40 cm (32x26x16") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW5 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 380.0 cm |
| Šířka: | 178 cm |
| Hmotnost: | 44.0 kg |
| Max. nosnost: | 650 kg (1433 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® oboustranný (DS) |
| Provozní rozměr | 380x178 cm (12'6" x 5'10") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 5 - dno a čtyři vzduchové komory po obvodu člunu |
| Rozměry při sbalení: | 80x65x40 cm (32x26x16") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
