Raft ONTARIO 450 S | Žlutá
Pohodový raft pro partu nebo rodinu, která chce zažít bezstarostnou jízdu
Hodí se pro:
Partu přátel, která si chce užít adrenalinovou zábavu
Rodinu, která ocení bezpečí, stabilitu a dostatek prostoru. Pohodlně uveze jak dospělé, tak děti, psy a hromadu vybavení
Půjčovny a organizované skupiny
- Regular price
- 45 250 Kč
- Výprodejová cena
- 45 250 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 157 cm |
| Hmotnost: | 31.0 kg |
| Max. nosnost: | 630 kg (1389 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 450x157 cm (14'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x58x30 cm (26x23x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 157 cm |
| Hmotnost: | 31.0 kg |
| Max. nosnost: | 630 kg (1389 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 450x157 cm (14'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x58x30 cm (26x23x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 157 cm |
| Hmotnost: | 31.0 kg |
| Max. nosnost: | 630 kg (1389 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 450x157 cm (14'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x58x30 cm (26x23x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 450.0 cm |
| Šířka: | 157 cm |
| Hmotnost: | 31.0 kg |
| Max. nosnost: | 630 kg (1389 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 450x157 cm (14'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x58x30 cm (26x23x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
