Raft COLORADO 360 | Tmavě zelená
Legendární raft pro rodiny, přátele a společná dobrodružství
Hodí se pro
4 – 6 členné posádky (varianty v délce 360 cm nebo 450 cm)
Pohodové prázdninové putování po řekách
Dobrodružné výpravy na tekoucí vodě a peřeje (až do WW4 – podle schopností posádky)
Půjčovny a intenzivní rekreační provoz
- Regular price
- 34 800 Kč
- Výprodejová cena
- 34 800 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 360.0 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| Max. nosnost: | 500 kg (1102 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 360x160 cm (11'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x31 cm (26x22x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 360.0 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| Max. nosnost: | 500 kg (1102 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 360x160 cm (11'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x31 cm (26x22x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 360.0 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| Max. nosnost: | 500 kg (1102 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 360x160 cm (11'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x31 cm (26x22x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW3 |
| Typ lodi: | raft |
| Délka: | 360.0 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| Max. nosnost: | 500 kg (1102 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 360x160 cm (11'10" x 5'2") |
| Typ pádla: | Kanoistické |
| Max. počet osob: | 4 a více |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x31 cm (26x22x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
