Kajak SWING 1 | Červená
Lehký, svižný kajak pro městské sportovce
Hodí se pro
▪ Krátké intenzivní jízdy na řece
či jezeře
▪ Fitness na vodě místo běhu či kola
- Regular price
- 18 150 Kč
- Výprodejová cena
- 18 150 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 316.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| Max. nosnost: | 120 |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 64x42x24 cm (25x17x9") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a bocní válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 316.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| Max. nosnost: | 120 |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 64x42x24 cm (25x17x9") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a bocní válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 316.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| Max. nosnost: | 120 |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 64x42x24 cm (25x17x9") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a bocní válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 316.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| Max. nosnost: | 120 |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 64x42x24 cm (25x17x9") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a bocní válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
