Kajak CALEYA | Zlatá
Pohodový a stabilní kajak pro rekreační pádlování i městský relax
Hodí se pro
▪ Klidnou jízdu na jezerech a mírně tekoucích řekách
▪ Padlery všech věkových kategorií a úrovní zkušeností
▪ Rychlý relax nebo lehký fitness na vodě
- Regular price
- 23 500 Kč
- Výprodejová cena
- 23 500 Kč
- Regular price
-
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 318.0 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hmotnost: | 12.0 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg (265 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 318x85 cm (10'5" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 55x42x25 cm (22x17x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 318.0 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hmotnost: | 12.0 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg (265 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 318x85 cm (10'5" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 55x42x25 cm (22x17x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 318.0 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hmotnost: | 12.0 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg (265 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 318x85 cm (10'5" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 55x42x25 cm (22x17x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 318.0 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hmotnost: | 12.0 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg (265 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 318x85 cm (10'5" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 55x42x25 cm (22x17x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Žlutá |
